Barki

Barku dotyczy konflikt związany z własną słabością, przez którą tracimy coś lub kogoś ukochanego, lub boimy się, że tak się stanie: “nie zasługuję, by zatrzymać to, co jest dla mnie na świecie najcenniejsze”. Poszukaj winy, słabości, choroby, która doprowadziła (lub mogła doprowadzić) do rozstania, oddzielenia.

wypadanie karku -Jaka jest dokładna diagnoza? Co się zdarzyło przed pierwszym wypadnięciem? Czy mieli trudności w podjęciu jakiejś decyzji związanej z odcięciem kogoś lub czegoś? Czy musieli podjąć jakąś niezwykle trudną decyzję, której nie chcieli podejmować? Niech poszukają winy, słabości, choroby, która doprowadziła lub mogła doprowadzić do rozstania, oddzielenia. To może być jakaś historia “zaklęta” w klanie rodzinnym.

Ból lewego barku – praworęczna kobieta.

Podsunę ci jeden z możliwych tropów: kogo/co ostatnio wzięłaś na swoje barki, ale nie jesteś z tego dumna? czego nie dałaś rady “udźwignąć”? co cię tak przytłoczyło, że aż ograniczyło ci ruchy ręki w przestrzeni? Jeśli naprawdę jesteś praworęczna (a nie tylko masz wyuczone pisanie prawą ręką), poszukaj odpowiedzi w powiązaniu z partnerem, rodzeństwem, koleżeństwem, bądź pracą.

Czy ten artykuł był pomocny?

Chcesz zostawić komentarz?

You must be logged in to post a comment.