Turnus Domów Zdrowienia 21 – 30 maja w Ostrowie nad morzem!

Turnus Domów Zdrowienia 🏠
21 – 30 maja w Ostrowie nad morzem! 🌊
☀️Po raz kolejny raz wyciągamy do Was nasze pełne wsparcia serca już w maju! 💛
☀️Każdy dzień turnusu Domów Zdrowienia zbliży Cię do odnalezienia w sobie zdrowego, szczęśliwego człowieka. Człowieka bez lęków, negatywnych myśli i przekonań, wolnego, pełnego radości i uśmiechu.
☀️Wszystkie warsztaty, które są częścią w programu naszego dziesięciodniowego turnusu czyli – Radykalne Wybaczanie, wstęp do Totalnej Biologii, zdejmowanie kodów emocji, ustawienia według B.Hellingera, zielarstwo, numerologia, dietetyka, gra Satori, Krąg uwalniania, praca z rysunkiem czyli przywracanie relacji z rodzicami, mężem/żoną, dziećmi oraz indywidualne konsultacje TB – poprowadzą Cię do uzdrowienia ciała i duszy.
☀️Więc jeżeli borykasz się z chorobami nowotworowymi, autoimmunologicznymi, przewlekłymi czy innymi schorzeniami lub po prostu chcesz nauczyć się dbać o swoje zdrowie holistycznie i naturalnie, to przyjedź do nas. Pokażemy Ci jak to robić na co dzień.
☀️Tutaj poznasz specjalistów, którzy pomogą odnaleźć prawdziwą przyczynę Twojej choroby, a nie tylko zlikwidować jej objawy.
Wszystko to w ciepłej, kameralnej i serdecznej atmosferze.
Najbliższy turnus w cudownym, nadmorskim klimacie, w ośrodku w Ostrowie niedaleko plaży, pośród starych sosnowych drzew, gdzie każdy spacer ukoi myśli, rozpocznie się 21 maja!!
Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu – nie czekaj!
Zgłoś się już dziś! ☯ Ilość miejsc ograniczona‼️
💌Formularz online: https://forms.gle/qFVEghx9h5F1Yg3m6
☎️Telefon: +48 534 995 948
📧Mail: domzdrowienia@gmail.com

Chcesz zostawić komentarz?

You must be logged in to post a comment.