Bardzo proszę o informację z czym związane są bóle w kręgosłupie szyjnym, na wysokości tzw. wdowi garb. Ciągną aż po prawą rękę i utrudniają niektóre ruchy głową. Z serca dziękuję za wskazówki.
ciężar jaki bierzesz na siebie, z którym chcesz się uporać…przytłacza Cię i jest ponad Twoje mozliwości..Dodatkowo, sposób w jaki chcesz go rozwiązać ogranicza Twoje możliwości ruchowe, dlatego, że zapominasz,że wartością samą w sobie jest toCO CZUJESZ,A NIE TO CO CHCESZ ZROBIC ŚWIADOMIE.Na to wszystko nakłada się stan napięcia wewnetrznego, którego efektem stają sie teraz mniejsze możliwości uzyskania szerszej perspektywy postrzegania siebie i innych…To jest nadmiar energia jang zablokowana w ciele
Aniu, TB mówi, że m. in. przyczyną bóli na wysokości C6, C7 i T1 jest konflikt związany z poczuciem niesprawiedliwości lub podporządkowaniem – wszystkim co zmusza nas do pochylenia głowy, gdy nie zasłużyliśmy na taki los. Wpływa to na ww kręgi. Ugięcie się pod jarzmem. Jest to także konflikt poddanego w stosunku do zwierzchnika, publicznego upokorzenia, “zakucie w dyby”. W takich przypadkach, kręg C7 często jest bolesny przy dotyku. Jest to bardzo stary konflikt. Grab szyjny (wdowi) to konflikt: :Moje życie zawsze było pełne niesprawiedliwości”
Chcesz zostawić komentarz?
You must be logged in to post a comment.