Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Spis chorób / Odp: Trzustka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ekuqazijoyaxa dnia 22 Marzec 2017, 21:34:37 »
92
Spis chorób / Odp: Trzustka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ehorugu dnia 22 Marzec 2017, 21:13:51 »
93
Spis chorób / Odp: Trzustka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez owogibaux dnia 22 Marzec 2017, 20:31:58 »
94
Spis chorób / Odp: Trzustka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ofoxuzufuzat dnia 22 Marzec 2017, 20:08:55 »
95
Spis chorób / Odp: Nadciśnienie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kalakala dnia 15 Marzec 2017, 09:13:14 »
Matka ma trzech synów. Środkowy syn ma podwyższone ciśnienie. Wszystkie wyniki inne w porządku. Czyli walka o terytorium? Więc czy nadciśnienie może powodować np pobłażliwość w stosunku do młodszego syna? Zdarzają się wybuchy tego dziecka np : "Mama ma po mnie przyjść do przedszkola a nie tata. I jest mega awantura, matka nie ulega, dziecko siłą przyprowadzane przez tatę, potem mu 'przechodzi', godzi się z mamą a za jakiś czas awantura się powtarza. Jak rozwiazać jego konflikt z matką?
96
Spis chorób / Odp: Tłuszczaki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bazylia dnia 11 Marzec 2017, 15:56:18 »
Zgadza sie w moim przypadku, najpierw bardzo niska samoocena (przyczyna związana z wiarą, religią), potem odbudowa poczucia własnej wartości, następnie tłuszczak na szyi..
Pozdrawiam ☺
97
Spis chorób / Częstoskurcz przedsionków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Romuald dnia 09 Marzec 2017, 22:17:01 »
Gładka muskulatura serca nie jest sterowana samowolnie. Poprzez napinanie i wiotczenie mięśnia sercowego powstaje rytm serca, dzięki czemu krew poruszana jest rytmicznie i transportowana dalej. Ruchy gładkiej muskulatury serca są zbliżone do ruchliwości gładkiej muskulatury jelit. Mięśnie gładkie znajdują się głównie w przedsionkach.
 Treść konfliktu:
- nie móc transportować wystarczającej ilości krwi;
- konflikt lęku o serce ( konflikt lub lęk o to, że z sercem jest coś nie w porządku).
Szybki rytm przedsionków - częstoskurcz - jest aktywną fazą konfliktu.
98
Spis chorób / Odp: Stwardnienie rozsiane
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Asia dnia 01 Marzec 2017, 11:26:37 »
Dzień  dobry.  Mam na imię Asia. Od 4 lat zdiagnozowano SM. Nic z tym nie robiłam. Od roku choroba bardzo się  pogłebiła. Znalazłam Pana filmy i wypowiedzi na YouTube i proszę  o  poprowadzenie mnie w terapii. Szukam porady na temat totalnej biologia w związku  z moją  chorobą.

Pozdrawiam  Asia
99
Spis chorób / dysleksja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Romuald dnia 23 Luty 2017, 23:34:54 »
Jako dysleksję można rozumieć niemożność opanowania umiejętności czytania. Jest kilka możliwości: 1. Nie mogę/nie potrafię opowiedzieć historii mojej rodziny, mojego klanu, moich przodków. 2. Czasami przyczyną jest to, co działo się na początku ciąży. "Urodzić to dziecko czy nie?" - w efekcie np. chęć zmiany swojej płci, robienie rzeczy na opak, przestawianie liter i cyfr. 3. Przeciwieństwo tego czego chcemy. "Zawsze jestem inny". "Czemu mam mówić "on" a nie "ona"?  Adoptowane dzieci często mają dysleksję. Często brakuje im wyczucia przestrzeni. Dysleksja jest z góry zaprogramowana, ponieważ cały świat jest "na opak": dziecko jest niechciane w rodzinie biologicznej, a chciane w adopcyjnej. I tu trzeba szukać. pozdrawiam
100
Spis chorób / Odp: Zespół jelita drażliwego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Romuald dnia 23 Luty 2017, 15:44:05 »
FB- Chianti Malbec -  Z warsztatów Recall Healing: przy objawach zespołu jelita drażliwego (mięśnie gładkie) szukasz wśród 3 typów konfliktów: 1. konflikt niemożności strawienia kęsa (niestrawne uciążliwości - może chcesz sie pozbyć szybko kłopotów i odzyskać woją przestrzeń?). 2. Niemożliwy do strawienia długotrwały spór z ludźmi, którzy mają jakąś władzę nad tobą i rodzący się stąd stan bezsilności, beznadziejnej bierności...3/ konflikt na tle: chciałabym odzyskać miłość matki... szukasz wśród tego, co wydaje Ci się "rozdziałem między czystym a brudnym", między jasnym a pogmatwanym...gdzie jest konflikt z podjęciem ostatecznej decyzji, wyboru, i wreszcie przyswojenia w zgodzie ze sobą...
Strony: 1 ... 8 9 [10]